Akce v měsíci květnu

Upozornění – dostala jsem informaci, že se opět vyskytly vši – nejen v naší třídě.

Prosím, provádějte opakovanou kontrolu a případné opatření.

Děti polevily – nenosí pomůcky, úkoly, nepíší opravy.  Budu přísněji vyžadovat plnění školních povinností.  To je ještě brzy, abychom uvolnili pracovní morálku, i když se snažím jim program zpestřovat různými aktivitami, přenášíme výuku do jiných prostředí. Vyžaduji odezvu, abych zjistila míru vědomostí, dovedností, znalost učiva v průběhu 2. třídy.

V českém jazyce víceméně procvičujeme a opakujeme. V MA  také. Zaměřili jsme se opět na sčítání a odčítání pod sebou. Ještě nám zbývá násobilka 6 a 7, případně dále. Ale je třeba zafixovat dosavadní spoje.

Plán akcí na měsíc KVĚTEN

St.   4.5.      Rodičovská od 16 hodin užití deskových her

ČT.   5. 5.    Vycházka na Karlův most  ( dle počasí)

PO    9.5.     Fotografování tříd