Brzy zazvoní

školní zvonek

Prázdniny pomalu končí a školní zvonek bude brzy svolávat žáky do 3. A.

Školní rok 2016/2017 začíná ve čtvrtek 1. září 2016 v 7: 55 hodin na prostranství před školou. Poté odejdou děti do třídy bez přezutí, bez aktovky . Vyučování končí po 1. vyuč. hodině v 9 hodin. Pak odvedu děti do šatny a Ti co půjdou do ŠD předám p. vychovatelkám .

Změna : Naše třída 3. A se nachází ve 3. poschodí vedle jazykové učebny na konci chodby

Prosím, aby děti věděly, jak to bude, případně mi sdělte dopředu e mailem na adresu sumberova.jana@seznam.cz odkdy bude žák obědvat

Třídní učitelka zůstává stejná, paní asistentka také, ale vzniknou 3 skupiny dětí pro školní družinu.

Rozdělení dětí 3. A do oddělení ŠD

Sluníčko  Obláček  Motýlek
Filip     Marinka  Artur Matějovský  Brandtl Dominikk
 Anna Soukeníková  Daniel Skyba  Derka   Petr
Mirilovičová Monika  Ponic Ondřej  Fleischhans Denis
Adam Pospíšil  Samuel Uhlár  Gut Martin
 Adam Moustafa  Bartoš Filip   David Marek
Jan Florián  Šenkiová Kristýna
 Tomáš Kotman  Šturc     Oliver
 Tichý   Tobiáš
 To

.

V pátek bude vyučování do 11:40 hod – upřesním. Děti dostanou rozvrh a přijdou již s aktovkou, penálem a sešitem na zapisování informací. – každý si pořídí dle vlastního výběru.

Učebnice děti dostaly na konci školního roku – ČJ, čítanku, prvouku, HV, AJ.

Nově příchozí žáci dostanou učebnice do 5. 9.

Pracovní sešity dostanou během 2. týdne.

Sešity zakoupím z třídního fondu, který budeme vybírat během září. Počítejte s částkou 300 Kč. Případně potom ve druhém pololetí doplatíme. Z fondu uhradíme jako každý rok také výdaje na sponzorské školní akce a postupný nákup papír. kapesníčků, mýdla, čtvrtek a dalších drobností např. na jednorázové pomůcky a drobnosti do VV a PČ.

Další informace o škole na školním webu v záložce Informace. Poznamenejte si.

Třídní schůzka informativní: středa 21.9.2016 v 17 hod.

Ředitelské volno v pátek   7. 10. 2016 (volby)