Dýňobraní

7uu9mkib

•  V Po 24. 10. se dopoledne učíme podle rozvrhu. Pokud děti budou spát – přinesou si ráno nebo až odpoledne (sraz v 17 hodin u vrátnice) spacák, pyžamo, malý polštářek, zubní kartáček, pastu a malý ručník, osobní prádlo na ráno, svačinku na úterý ( uložíme v lednici). Případně dýni malou na vydlabání nebo okrasnou.  Mohou si nechat ráno spacák v šatně. Kdo chce, může si přinést  strašidelný kostým.

Učení si  děti v pondělí odnesou domů – na úterý bude stačit jen penál a AJ.  Úklid šatní skříňky – odnést si zbytečné věci, vzít na vyprání cvičební úbor.  Někteří mají ve skříňce zbytečnosti. Zkusíme vyklidit již v pátek. Dejte dětem  igelitku.

Program na pondělí  večer a úterý dopoledne

1. Od 17 hodin, příprava na ” bivakování”, vydlabávání dýní, tvoření
  2. večerní hra
  3. večerka nejpozději ve 21, 30 hodin – spát budeme v 1. poschodí v respiriu
  4. budíček v 6, 45hodin, snídaně v prostorách chodby v 1. poschodí – společná se 2. A   Úklid.
  5. V úterý  dopoledne –  kuchtění ve školní kuchyňce – dýňové placky.   4. hodina  AJ

Podzimní prázdniny  26., 27. a st. svátek 28. 10.

• V příloze posílám časový rozvrh na tripartitní schůzky – žák- rodič- učitel. Prosím, kdo má o setkání zájem, zapište se.     trip-schuzky

Tabulku budu průběžně aktualizovat. Možnost domluvit si jiný termín. Děkuji.

• Další bruslení je v Po 31. 10., 8. 11., 5. 12.
  • Připomeňte dětem, že na plavání je třeba nosit bundu.  Chtějí si ji nechávat v šatně. Po bruslení i plavání je třeba nosit čepici (děti mají mokré nebo zpocené vlasy) .
  • Rodičovská kavárna
  • DÚ  si zapisují děti do úkolníčku, některé úkoly – např. dokončování prací z VV, kreslení do čtení, prvouky, vykreslování vyjmen. slov , opravy  v sešitech apod  si mají za úkol pamatovat, nemůžeme stále vše  zapisovat.
  • VS se učíme zpaměti podle velkého prac. sešitu.