Plavání a další informace

Dobrý den,

dnes šest děti zapomnělo doma plavání, prosím, aby každé pondělí měly děti s sebou plavky, ručník, pantofle, popřípadě čepice a brýle (samozřejmě se netýká dětí, které v pondělí odchází na hokejový trénink).

Také jsem dnes zadala první domácí úkol z matematiky a prosím, aby děti nosily pomalu sešity, již zítra si možná napíšeme krátkou opakovací pětiminutovku a jednoduchý diktát. (na pětiminutovky i diktáty potřebují děti samostatné sešity)

5.10. a 12.10. půjdeme s dětmi ráno v 8:00 bruslit na Slávii, vzhledem k vysokému počtu hokejistů ve třídě jsem usoudila, že nebude potřeba platit trenéra, ale já se budu učit od dětí :-). Všechny děti budou mít na bruslení helmu, není potřeba hokejová, stačí lyžařská, popřípadě cyklistická.

Jinak jsme se s dětmi moc hezky seznámili, třída je fajn a děti hezky navzájem spolupracují.

27.9. se budu těšit na třídních schůzkách, s pozdravem Zuzana Cháberová