Srdíčkové dny a další informace

Dobrý den,

od pondělí 18.9. budou ve škole probíhat Srdíčkové dny, je to charitativní akce na podporu dětí nemocných leukemií. Za příspěvek 30 – 35,- Kč si děti mohou vybrat magnetku, náramek nebo přívěšek. Tyto věci se neplatí přes školní on line pokladnu.
Bližší informace jsou na webu školy.http://www.zseden.cz/2017/09/11/srdickove-dny-2/

Třídní schůzky budou 27.9 od 17:00.

Třídní schůzky 27. 9. 2017

3. 10. v 10:15 se budeme celá třída fotografovat.

Příští týden budeme s dětmi v čj opakovat významy slov, slovní druhy a vyjmenovaná slova. V matematice budeme zaokrouhlovat daná čísla na desítky a stovky, opakovat násobilku, dělení, sčítání a odčítání.

Začneme si číst o přírodě živé a neživé. Již jsme začali ve vlastivědě probírat např. kde v Evropě leží ČR a co znamená Evropská unie. V dějepise začneme probírat dobu kamennou.

Mějte krásný víkend, s pozdravem Z.Ch.