Témata v týdnu od 16. – 19.10.

Matematika – písemné sčítání, písemné násobení

Český jazyk – slovo, hláska, slabika, opakování vyjmenovaných slov, slovní druhy, pády, čísla, časy

Přírodověda – dělení rostlin, výtrusné rostliny

Dějepis – Slované na našem území

Zeměpis – ČR – demokratický stát

Moc děti chválím, ve čtvrtek jsme byli bruslit a chlapci hokejisté opět připravili perfektní cvičení pro obě čtvrté třídy. Na listopadové bruslení půjdeme s prvňáčkama, některým budeme pomáhat a malým hokejistům kluci opět připraví hravý trénink.

Děti dostaly přihlášky na školu v přírodě, zkuste se prosím podívat na rozpis ligy, zda je možné na těchto pět dní kluky uvolnit z hokeje. Děkuji.

V pondělí 16.10. v 9.00 nás čeká ve škole divadelní představení (Divadelta)

20.10. – je ředitelské volno

23.10. nás čeká ,,Dýňová noc” , sejdeme se ve škole v 18:00 hodin, prosím děti, aby měly spacák, karimatku, zubní kartáčky, zubní pasty, něco k večeři a na snídani, dohodneme se, kdo by mohl přinést dýni na vydlabání, také bychom si mohli vyrobit lucerničky ze zavařovacích sklenic a listů, mám připravené i sázení květin, ale uvidíme , co vše stihneme, možná bude i bojovka a společný film se třídou 4.C, s jejichž paní učitelkou vše plánujeme.

2.11. – Půjdeme na divadelní představení do STRAŠNICKÉHO DIVADLA – Tancem letem světem aneb Taneční zeměpis

Přeji Vám pěkný víkend Z.Ch.