Týden od 11. -15.2.

Český jazyk : podstatná jména rodu mužského, vzory předseda a soudce, začneme používat 2. díl pracovního sešitu

Matematika : rýsování pravoúhlého trojúhelníku, výpočet obsahu čtverce a obdélníku, zlomky a písemné dělení

Vlastivěda : dějepisná část : opakování –  obrození měšťanské společnosti

přírodovědná část : tropický deštný prales, savany a poště ( fauna a flora)

zeměpisná část : Rakousko, větší města, významné osobnosti, základní fakta

Pracovní činnosti : Ten kdo nemá, přineste si děti lepidlo Herkules a pokud má někdo doma přebytečnou 🙂 vlnu, kterou můžeme použít na vyrábění, budu moc ráda. Děkuji.

V pátek 15.2. nezapomeňte vyklidit všechny věci ze skříněk, děkuji. Z.CH.

Předběžný plán:

18.3. a 1.4.  půjdeme do Toulcova dvora, nebyli jsme v prvním pololetí, takže toto pololetí nás čekají dvě návštěvy.

15.3. – půjdeme na promítání do kina Evald na Jeden svět na školách. POZOR, je to pátek a promítání začíná v 9:00 hodin, hokejisté ročníku 2008 nebudou mít ráno trénink a spolu s ostatními  žáky budou tento pátek v 8:00 hodin čekat v šatně. Děkuji, s pozdravem Z.CH.