Rozloučení s prvním stupněm

Výsledek obrázku pro táborák

Milí páťáci, jelikož se následující měsíc budete loučit s prvním stupněm, rády bychom pro Vás s paní učitelkou Jandovou přichystaly na školní zahradě rozloučení s přespáním pod širým nebem a opekáním buřtů u táboráčku.

Tento den pro Vás plánujeme na pátek 21.6. a sešli bychom se ve škole v 18:00 hodin. Každý, kdo se rozhodne s námi prožít toto dobrodružství, by si měl přinést karimatku, spací pytel, polštářek, pyžamo, zubní kartáček, ručník a něco na snídani. Můžete si také přinést čistě bílá obyčejná trička, na která plánujeme, že byste si mohli navzájem napsat věnování s podpisy, někteří žáci se s námi budou loučit a již v září nastoupí na jinou školu, takže ještě fixy :-).

Pokud budete chtít, můžete si vzít také repelent proti hmyzu.

K večeři budou opékané buřty s chlebem, kdo je nemá rád, vezme si s sebou náhradní variantu.

Tato rozlučková akce bude ukončena v sobotu 22.6. v 8:00 hodin a pokud budou některé děti ráno opouštět školu samotné, prosím rodiče, aby napsali sdělení do žákovské knížky, že mohu děti ráno samotné pustit domů. Děkujeme Vám za spolupráci, budeme se těšit. Z.CH. 🙂 a B. J. 🙂