VÁNOČNÍ BURZA A VÁNOČNÍ BESÍDKA

Ve čtvrtek 19. 12. se 1. a 2. hodinu koná vánoční burza. Je žádoucí, aby si žáci přinesli věci na prodej (knihy, CD, hračky ….), rovněž mají možnost od spolužáků nakupovat. Od třetí hodiny se učí dle rozvrhu.

V pátek 20. 12. proběhne třídní besídka. Dívky od 1. hodiny, hokejisté od 2. hodiny a fotbalisté dle rozhodnutí od 1., nebo od 2. hodiny (fotbalový trénink = sportovní výchova jim odpadá, s ohledem na dojíždění se rozhodnou, zda dorazí na osmou, nebo až na druhou hodinu). Ukončení v 11. 40. Zvažte odhlášení oběda.

Ještě jednou prosím účastníky lyžařského kurzu, aby v případě nemoci ihned informovali pana zástupce Abrháma.

Vážení rodiče, přeji Vám i Vašim dětem pěkné prožití Vánoc a do nového roku hodně spokojenosti, štěstí a zdraví  P. Poletínová